Dubbele prikkeldraadhouder voor 60 x 40mm | 2 x 3 draads | Aluminium

23,50
(incl. btw)
Dubbele prikkeldraadhouder voor 60 x 40mm | 2 x 3 draads | Aluminium
Dubbele prikkeldraadhouder voor 60 x 40mm | 2 x 3 draads | Aluminium

Montage?
Bekijk onze montageservice.

Product goedkoper gezien?
Laat het ons weten!

Veelgestelde vragen

Hoe lang moeten de palen zijn bij het hekwerk wat ik wil hebben?

De rechthoekige palen, d.w.z. de multipalen en de standaard 6 cm x 4 cm palen, gaan 60 cm de grond in en de ronde palen 80 cm de grond in. Dus de palen zijn 60 cm of 80 langer dan het hek. Let op! Bij multipalen hoort een specifieke paal bij een hoogte van een hek. Dit komt door de voorgemonteerde bevestigingsblokjes. Ook als je voetplaten besteld, zul je deze lengte moeten kiezen voor de palen en deze af moeten slijpen met een slijptol. Een overzicht van multipalen vind je hier.

Is prikkeldraad legaal om te gebruiken op mijn terrein?

Ja, prikkeldraad is over het algemeen legaal om te gebruiken op privéterrein voor beveiligingsdoeleinden. Het is echter belangrijk om lokale wet- en regelgeving te controleren, aangezien er restricties kunnen zijn, vooral in stedelijke gebieden of bij het plaatsen nabij openbaar toegankelijke plaatsen.

Hoe installeer ik prikkeldraad op mijn hek?

Om prikkeldraad te installeren, heb je prikkeldraadhouders of steunen nodig die bovenop je hek worden bevestigd. Daarna span je het prikkeldraad tussen de houders. Zorg ervoor dat je beschermende kleding en handschoenen draagt tijdens de installatie om verwondingen te voorkomen.

Schrijf een beoordeling over Dubbele prikkeldraadhouder voor 60 x 40mm | 2 x 3 draads | Aluminium
U plaatst een review over:Dubbele prikkeldraadhouder voor 60 x 40mm | 2 x 3 draads | Aluminium
Uw waardering